معرفی محصول
«بومك دارورسانی هدفمند» با نام تجاری روبوزی یك اسباب بازی آموزشی و جذاب برای آشنایی كودكان با مفهموم و آموزش عملی كاربرد فناوری نانو در دارورسانی است. این بازی نمای بعضی از اعضای داخلی بدن انسان – قلب، ریه، كلیه، معده، مثانه و مغز – را نمایش می دهد. گلوله های بکارگرفته شده نماد دارو در بدن هستند كه كودک می تواند به كمك قلم تعبیه شده از طریق راه های پرپیچ و خم موجود در صفحه، به عضو مورد نظر برساند و به صورت ضمنی مفهوم دارورسانی هدفمند را فراگیرد.
ویژگی های محصول

آشنایی با نحوه عملکرد دارو در بدن انسان و بحث اندام هدف دارو

آموزش اعضای بدن و محل قرارداشتن آن ها در بدن انسان

آشنایی با سیستم های دارورسانی و استفاده از نانو مواد برای ساخت نانوحامل های دارورسان

لذت بازی با مسیرهای مارپیچی

تقویت سرعت پردازش، برنامه ریزی و تصمیم گیری در كودكان

معرفی محصول

«ربات بازیگوش» یك بازی ساختنی و چوبی است كه مورد علاقه، سرگرم كننده و جذاب برای كودكان می باشد كه باعث تقویت خلاقیت و تمركز، مهارت های ذهنی و دست ورزی آن ها می شود. در این بازی كودک می تواند طبق سلیقه خود ربات زیبا را رنگ آمیزی كند.
نکته حائز اهمیت این است كه قطعات چوبی پس از مدتی اگر در مجاورت آب یا رطوبت قرار بگیرند متورم شده و آسیب می بینند به همین خاطر در بسته، یك محلولی وجود دارد كه این محلول به كمك فناوری نانو تهیه شده است و باعث می شود كه ربات ساخته شده در برابر رطوبت، ماندگاری و دوام بیشتری داشته باشد.

 

آشنایی و آموزش مفاهیم و كاربردهای فناوری نانو با بازی و سرگرمی

آموزش عملی كاربرد فناوری نانو برای پوشش و محافظت از سطح ربات

تجربه لذت بخش ساختن یك عروسك با اتصال قطعات بدن آن

افزایش مهارت منطقی در كودكان و افزایش اعتماد بنفس

معرفی محصول

«نانو خانه سبز» یك بازی ساختنی با هدف آموزش كاربرد فناوری نانو در صنعت ساختمان به همراه تجربه عملی ساخت یك خانه ساده توسط كودک است.
در ساخت خانه سبز، از مصالح ساختمانی دوستدار محیط زیست استفاده می شود كه تولید آن ها از نانوفناوری بهره برده است. استفاده از نانوفناوری در خانه سبز ، موجب بالا رفتن مقاومت آن در برابر زلزله و آتش می شود.
از آنجائیكه در بازی خانه سازی كودک می تواند همواره اشکال جدیدی بسازد لذا این بازی برای او تکراری و خسته كننده نخواهد بود.

 

آموزش عملی یکی از كاربردهای فناوری نانو در عمران و ساختمان

آموزش مبحث سبک سازی خانه ها

چگونگی ساخت خانه و ایجاد طرح های گوناگون

آشنایی با مباحث زیست محیطی

افزایش صبر، تفکر كردن و دقت در مشاهده